Lilled kingituseks #MEGASTE2020

Lilled kingituseks #MEGASTE2020

Tootekood: megaste
Ühik: kompl
Tarneaeg: pulmapäev
Hind: Al. 10,00 €

Parameetrid

* Lilleseade või kimbu suurus

Pulmadekoratsioonid valmistame pisut ebatraditsioonilised ja pruutpaar soovib, et saaksite panustada meeldejäävate lilleseadete valmimisse:
 
"No hellõu! Kas ootate juba? Meie küll ootame! Meil on seoses lilledega Teile üks ettepanek. See on väga hea ettepanek - kõigile kindlasti meeldib :) ! Nimelt, pliiiiiis, kohapeale palun lilli mitte kaasa tuua eks? Oleme Teie jaoks hoopis loonud täiesti suurepärase võimaluse lilled ette tellida. Valides kolme erineva toote hulgast, saad just Sina aidata meil Tuljakut dekoreerida - mega äge ju, kas pole? kohale minna ei ole vaja - loe: ära palun mine, vaid tule muretult otse peole, kõik ette tellitud lilled ja kimbud on kasutatud peopaiga dekoreerimiseks täpselt nii nagu Megasted on soovinud. NBNB! Kindlasti täita ka lisainfo lahter ja kirjutada sinna oma soov meile, see jõuab meieni ja on toredaks mälestuseks. Seniks: musi püksi ja varsti näeme!
Maris&Mihkel "
 
NB! Tellimisel palume märkida linnuke lahtrisse "arve ja kauba saaja aadress kattuvad". Reaalset tarnet kellegi kodusele aadressile ei toimu, kõik  ettetellitud lilled kasutame peokoha lilledele ja dekoratsioonidele vastavalt pruutpaari stiili-eelistustele.
Soovi korral kirjuta lisainfo lahtrisse oma soov pruutpaarile, kõik kaardid on eksponeeritud peokohas Soovide puul.