PAKUME JÄTKUVALT VÕIMALUST SAATA KIMBUD TEIE POOLT SOOVITUD AADRESSILE KULLERIGA JA KONTAKTIVABALT: LILLED ON PAKITUD SELLISELT, ET KULLER SAAB ASETADA NEED UKSE TAHA. VAJADUSEL SAAB DESINFITSEERIDA PAKKEMATERJALI ENNE KIMBU LAHTI PAKKIMIST.

Enne kl 14.00 esitatud tellimused täidetakse vajadusel samal päeval, hiljem saabunud tellimused täidetakse eesimesel võimalusel. Nädalavahetuse tellimused palume edastada hiljemalt reedese päeva jooksul.

OMA SOOVIST ANNA JULGELT TEADA info@decoration.ee või HELISTADES 5142619.

Tallinna südalinnas Foorum keskuses asuv isikupärane lillesalong  DECORATION & FLEUR on väike perefirma, mis alustas oma tegevust juba 1995-l aastal.

Meilt leiad alati värsked lõikelilled, potililled interjööri elavdamiseks ja kaunid lillekimbud erinevateks tähtpäevadeks, lisaks hooajati muutuv valik väiksemaid kingitusi ja sisustuskaupu. Lisaks ka kvaliteetsed õnnitluskaardid ja kinkekotid.

Meie juurde on oodatud kõik, kes väärtustavad kvaliteetseid lilli ja stiilseid luksuslikke lillekimpe. Üheks meie olulisimaks prioriteediks on personaalne teeninduskultuur, suur osa meie klientuurist on pikaajalised püsikliendid: on peresid, kes on meie kliendid juba teist põlvkonda. Kui 25 aastat tagasi valmistasime väikese armsa lillekimbu uue ilmakodaniku saabumise puhul, siis täna on meil rõõm ulatada talle pruudikimp elu kaunimaks päevaks. See on ühtlasi ka suur väljakutse: meilt tellitud kimbud ja lilleseaded elu erinevateks sündmusteks peavad olema alati kaasaegsed ja järgima hetke moesuundasid. Kõrgmood ja sisekujundustrendid mõjutavad ka lilleseadekultuuri ning meie oleme võtnud oma kohuseks kõik uus ja ilus klientideni tuua. Püüame igapäevases lillevalikus hoida uusi erilisi lillesorte, mida kõikjal ei kohta. Kunagi varem ei ole lillekasvatuses arvestatud sedavõrd palju hetke moevärvidega, näiteks on lisandunud palju murtud toonides lilli ja meile on see kõik hindamatuks inspiratsiooni allikaks.

Nii nagu me kõik oleme erinevad isiksused, pole ka äravahetamiseni sarnaseid lillekimpe. Ootame, et klient jagaks meiega infot, millist emotsiooni tema poolt tellitav lillekimp võiks adressaadile edastada. Oskuslikult sätitud lillebukett suudab edastada sõnumi, mis tihtipeale sõnadesse ei mahugi. Meie prioriteediks pole valmistada võimalikult odavalt maksimaalse suurusega kimp. Buketi mõõtmetest olulisem on tema kvaliteet ja ka edasine ajas muutumine: on alati tore üllatus kui nädala jooksul muutub pisut kimbu kuju või üldine tonaalsus.Pakume kõiki lilleteenuseid: lillekimbud, lilleseaded tähtpäevadeks, lilleseaded ruumide kujunduseks, pulmadeks jne. Valmistame ka leinaseadeid, matusekimpe, kirstukaanekimpe ja pärgasid.

Lillesalong Decoration&Fleur on tänaseks kasvanud elustiili-poeks. Eesmärgiks on, et klient leiaks oma koju või kontorisse kaasaegsed ja väga stiilsed sisustuselemendid, moodsad toataimed koos kvaliteetsete ümbrispottidega ja ka näiteks keskkonnasõbralikud aroomiküünlad ruumi lõhnastajaks.Müüme ainsa kauplusena Eestis ka Taani sisustusbrändi VANILLA FLY tooteid.

Ärikliente teenindame lepingu alusel garanteerides alati soodsad hinnad ja lillede kõrge kvaliteedi.                                               

Oleme avatud E-L 10.00-20.00, P 11.00-18.00

ALATI SAAD TELLIDA KIMBU MUGAVALT KA  E-POES.

TELLIMUSED TÄIDETAKSE KAUPLUSE AVAMISAEGADE PIIRES. KIRJUTA PALUN LISAINFO LAHTRISSE SOOVITUD KUUPÄEV JA ORIENTEERUV KELLAAEG.