KASUTADES E-POE TEENUST, PALUN PÖÖRA TÄHELEPANU JÄRGNEVALE:

Enne kl 14.00 esitatud tellimused täidetakse vajadusel samal päeval, hiljem saabunud tellimused täidetakse eesimesel võimalusel.

Nädalavahetuse tellimused palume edastada hiljemalt reedel enne kl 14.00.

Soovitud tarnekuupäev palun kirjuta "Lisainfo" lahtrisse.

Enne kulleri teelesaatmist teavitame adressaati sms-i teel. Kuller asub planeeritud ajal teele kui adressaat on kinnitanud, et saab soovitud aadressil saadetise vastu võtta.

Kindlasti pööra tähelepanu ka erinevate toodete tarneajale.

Kõikide küsimustega palun pöördu kirja teel info@decoration.ee või helistades telefonil 5142619.

Tallinna südalinnas asuv lillesalong DECORATION & FLEUR on väike perefirma, mis alustas oma tegevust juba 1995. aastal. Meie juurde on oodatud kõik, kes väärtustavad kvaliteetseid lilli ja stiilseid luksuslikke lillekimpe.

Üheks meie olulisimaks prioriteediks on personaalne teeninduskultuur, suur osa meie klientuurist on pikaajalised püsikliendid: on peresid, kes on meie kliendid juba teist põlvkonda. Kui 25 aastat tagasi valmistasime väikese armsa lillekimbu uue ilmakodaniku saabumise puhul, siis täna on meil rõõm ulatada talle pruudikimp elu kaunimaks päevaks. See on ühtlasi ka suur väljakutse: meilt tellitud kimbud ja lilleseaded elu erinevateks sündmusteks peavad olema alati nüüdisaegsed ja järgima hetke moesuundasid. Kõrgmood ja sisekujundustrendid mõjutavad ka lilleseadekultuuri ning meie oleme võtnud oma kohuseks kõik uus ja ilus klientideni tuua. Püüame igapäevases lillevalikus hoida uusi erilisi lillesorte, mida kõikjal ei kohta ja meile on see kõik hindamatuks inspiratsiooniallikaks.

Nii nagu me kõik oleme erinevad isiksused, pole ka äravahetamiseni sarnaseid lillekimpe. Ootame, et klient jagaks meiega infot, millist emotsiooni tema poolt tellitav lillekimp võiks adressaadile edastada. Oskuslikult sätitud lillebukett suudab edastada sõnumi, mis tihtipeale sõnadesse ei mahugi. Meie prioriteediks pole valmistada võimalikult odavalt maksimaalse suurusega kimp. Buketi mõõtmetest olulisem on tema kvaliteet ja ka edasine ajas muutumine: on alati tore üllatus kui nädala jooksul muutub pisut kimbu kuju või üldine tonaalsus.

Meie igapäevatöö muudab oluliselt põnevamaks erinevate sündmuste dekoreerimine ja pulmade kujundamine. On uskumatu elamus kavandada ja kujundada temaatiline ja kordumatu miljöö vaid üheks õhtuks.

Astu meie juurest läbi, saame tuttavaks ja lubame, et edaspidi suhtud lilledesse täiesti uuenenud emotsioonidega.

 

Viru Keskus Viru väljak 6 E-L 10.00-21.00, P. 10.00-19.00