Sisekujundus

Sisekujundusprotsess eeldab pikaajalist ja usaldusel põhinevat koostööd  kliendi ja sisekujundaja vahel.

Kodu luues või äripinda hankides tasub arvestada, et sisekujundaja kaasamine võimalikult varases staadiumis on abiks juba ehitusega kaasnevaid otsuseid langetades (kuhu planeerida vee-ja elektriühendused jms). Reeglina arvestavad ka kinnisvara-arendajad kliendi soovidega viimistlusmaterjalide valikul ning tihtipeale osutub varases staadiumis valitud seinavärvi või parketi toon hiljem ebameeldivaks. Siin tuleb appi sisekujundaja oskus hõlmata tervikpilti ja prognoosida materjalide kooskõlasid juba algstaadiumis. Nii väldid hilisemaid muudatusi, mis võivad osutuda põhjendamatult kulukateks.

Sisekujundaja nõuanded osutuvad eriti kasulikuks ka viimistlustööde lõppjärgus ehk perioodil kui kodu peaks hakkama peegeldama elanike elustiili. Tihtipeale ei jätku endal julgust või oskusi valida detaile, mis oleksid isikupärased ja sobituksid samaaegselt ka sisearhitekti loodud miljöösse. Broneeri kohtumine telefoni või e-maili teel, vaatame Sinu uue kodu või kontori üle ja planeerime koos iga väiksemagi detaili personaalse tervikpildi saavutamiseks.

Müüme ka VANILLA FLY tooteid. Vanilla Fly on Taani sisustusbränd, mille valikust leiab väiksemaid sisustuskaupu: postreid, küünlajalgu, patju jms. Valikuga saad tutvuda www.vanillafly.dk Hinnapäringu saamiseks saada meile soovitud artiklite numbrid. Vastame esimesel võimalusel, kaup saabub reeglina 20 pv jooksul.

Sisekujundusprojektidega töötame projektipõhiselt või tunnitasu alusel, just nii nagu kliendile sobivam ja soodsam. 

RESTORAN RIBE UUS SISEKUJUNDUS 2015RESTORAN RIBE UUS SISEKUJUNDUS 2015
RESTORAN RIBE (VENE TN.7) SISEKUJUNDUSRESTORAN RIBE (VENE TN.7) SISEKUJUNDUS 2007
EV 95 RAHVUSOOPERIS ESTONIARAHVUSOOPER ESTONIA SISEKUJUNDUS