Alates 11.05 oleme taas avatud ja ootame teid, armsad kliendid!  

PAKUME JÄTKUVALT VÕIMALUST SAATA KIMBUD TEIE POOLT SOOVITUD AADRESSILE KULLERIGA JA KONTAKTIVABALT: LILLED ON PAKITUD SELLISELT, ET KULLER SAAB ASETADA NEED UKSE TAHA. VAJADUSEL SAAB DESINFITSEERIDA PAKKEMATERJALI ENNE KIMBU LAHTI PAKKIMIST. 

OMA SOOVIST ANNA JULGELT TEADA info@decoration.ee või HELISTADES 5142619.

Meilt leiad alati värsked lõikelilled, hooajalised potililled ja kaunid lillekimbud erinevateks tähtpäevadeks, lisaks hooajati muutuv valik väiksemaid kingitusi ja sisustuskaupu. Lisaks ka kvaliteetsed õnnitluskaardid ja kinkekotid.

Lillesalong Decoration&Fleur on tänaseks kasvanud elustiili-poeks. Eesmärgiks on, et klient leiaks oma koju või kontorisse kaasaegsed ja väga stiilsed sisustuselemendid, moodsad toataimed koos kvaliteetsete ümbrispottidega ja ka näiteks keskkonnasõbralikud aroomiküünlad ruumi lõhnastajaks. 

Müüme ainsa kauplusena Eestis ka Taani sisustusbrändi VANILLA FLY tooteid. 

Lõikelilled lillepoe igapäeva-valikusse tellime valdavalt Hollandist, eelistades alati extra-kategooriat, mille kvaliteedis saame kindlad olla. Hooajalisi lilli tellime igapäevaselt ka kodumaistelt tootjatelt. 

Olulisemate tähtpäevade jaoks võiks kimbud juba aegsasti valmis tellida, vaid nii saame kujundada just Sinu soovidele vastava kauni ja erilise lillekimbu.

Ärikliente teenindame lepingu alusel garanteerides alati soodsad hinnad ja lillede kõrge kvaliteedi.

Pakume kõiki lilleteenuseid: lillekimbud, lilleseaded tähtpäevadeks, lilleseaded ruumide kujunduseks, pulmadeks jne. Valmistame ka leinaseadeid, matusekimpe, kirstukaanekimpe ja pärgasid.

Oleme avatud E-L 10.00-20.00, P 11.00-18.00

ALATI SAAD TELLIDA KIMBU MUGAVALT KA  E-POES.

TELLIMUSED TÄIDETAKSE KAUPLUSE AVAMISAEGADE PIIRES. KIRJUTA PALUN LISAINFO LAHTRISSE SOOVITUD KUUPÄEV JA ORIENTEERUV KELLAAEG.