Pulmad

Pulmade planeerimine on aeganõudev protsess. Tihti on pruutpaarile abiks pulmakorraldaja, kes vahendab floristile kõik soovid alates pulma stiilist kuni pisemate detailide valikuni. Pulma kaunistamine lilledega ja kõik kasutatavd kaunistused üldisemalt on üksteisest väga suures osas ka sõltuvuses, seega on täiuslikuma tulemuse huvides  erinevate osapoolte info vahetamine ülioluline.

Lisaks pruudikimbule, lilleseadetele ja muudele dekoratsioonidele, saame valmistada ka detailid, mis omavad olulist rolli kujundusliku ja personaalse terviku saavutamiseks:

  • trükised
  • saaliplaanid
  • kohakaardid
  • küünlad
  • kingitused vanematele ja külalistele jpm.

Pulmades jäädvustuvad kõik pisidetailid fotodele, mida hiljem jagatakse pere ja sõpradega, seetõttu on pulma kaunistamine väga nõudlik töö, väiksemgi maitsevääratus võimendub hiljem fotodel. Oleme kindlal veendumusel, et pruutpaari isikupära edastamine läbi pulmadekoratsiooni on olulisem kui klassikaliselt ilusa tulemuse poole püüdlemine.

Võta meiega ühendust kohe, kui oled broneerinud pulmapeo kuupäeva peopaigas, otsime koos kohapeal muinasjutulise paiga registreerimis-tseremoonia läbiviimiseks ja mõtleme üheskoos läbi iga väiksemagi detaili, et pulmapäev oleks muredevaba ja saaksid nautida elu kaunimat päeva.    

TIINA & MIKKO PULM VIHULAS

TIINA & MIKKO PULM VIHULAS

A&M

A&M

K&A

K&A

S & R

S & R