Decoration & Fleur lillesalong

Decoration & Fleur on lillesalong Tallinnas Foorum Keskuses Narva mnt.5.  Avatud oleme E-L 10.00-20.00, P 10.00-19.00. 

Meilt leiad alati värsked lõikelilled, hooajalised potililled ja kaunid lillekimbud erinevateks tähtpäevadeks, lisaks hooajati muutuv valik väiksemaid kingitusi ja sisustuskaupu. Tutvu meie kollektsioonidega ka e-poes.

Lõikelilled lillepoe igapäeva-valikusse tellime valdavalt Hollandist, eelistades alati extra-kategooriat, mille kvaliteedis saame kindlad olla. Hooajalisi lilli tellime igapäevaselt ka kodumaistelt tootjatelt. 

Olulisemate tähtpäevade jaoks võiks kimbud juba aegsasti valmis tellida, vaid nii saame kujundada just Sinu soovidele vastava kauni ja erilise lillekimbu.

Meie kaudu on võimalik saata lilli kõikjale üle maailma Data-Flora abil.

Ärikliente teenindame lepingu alusel garanteerides alati soodsad hinnad ja lillede kõrge kvaliteedi.

Pakume kõiki lilleteenuseid: lillekimbud, lilleseaded tähtpäevadeks, lilleseaded ruumide kujunduseks, pulmadeks jne. Valmistame ka leinaseadeid, matusekimpe, kirstukaanekimpe ja pärgasid.

Foorumi aatrium muutub 8.-14. mail romantiliseks pargiks. Õitsvatest potililledest, puudest ja põõsastest ning lõhnavatest lilleseadetest kerkib linnasüdames asuvasse ostukeskusesse imeliselt lõhnav tänav, kus saad imetleda lillede ilu ning kuulata teraapilist linnulaulu ja veekohinat vahelduseks igapäevarutiinile.

Ilupõõsaid, püsikuid, suvelilli ja maitsetaimi saad nautida Fleuri aias ning neid endale ka koju või lähenevale emadepäevale mõeldes kingituseks kaasa osta. Decoration & Fleur kauplusest leiad lisaks hobiaednikule sobivad tarvikud ja saad floristidelt head nõu, kuidas taimi õigesti istutada ja kasvatada.

Tule naudi lillede ilu, linnulaulu ja veekohinat ning suussulavaid maiustusi Claudee Koogid pop-up kohvikus. Kõikides Foorumi kauplustes on sel nädalal lillelised väljapanekud ja head pakkumised.

Vaata lisa 
http://www.foorumkeskus.ee/